Relacja z meczu: ZAP Junior Zbąszynek - MKP Spartakus 2015-04-25

Mecz rozpoczął się spokojnie w środkowej części spotkania. Powoli przewagę zaczęli zdobywać zawodnicy MKP Spartakus potwierdzając ją w 19 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu z wolnego przez Grzegorza (11), Mikołaj L. (13) po strzale głową otworzył wynik meczu na 0:1. Nie upłynęło więcej niż 3 min, kiedy to po strzale z dystansu padło wyrównanie na 1:1. To zapewne wywołało sportową złość u Michała (4), który próbował zaskoczyć silnym strzałem z dystansu bramkarza przeciwników. Dwie minuty później Kuba K. (7) odebrał przeciwnikowi piłkę i dokładnie podał do Mikołaja L. (13), który zdobywa 2 bramkę w meczu na 2:1. Po kolejnych 3 minutach Grzegorz B. po solowej akcji podwyższa wynik na 3:1.

Po zmianie stron gra się nie obfituje już w taką ilość sytuacji podbramkowych i goli. W 40 minucie Michał M. (4) ustala wynik meczu na 4:1.