Relacja z meczu: MKP Spartakus - ZAP Junior Zbąszynek 2015-05-30

Przeciwnicy przystąpili do gry bez jednego zawodnika. Wydawało się, że taka przewaga zaowocuje szybko strzelonymi golami. Rzeczywistość była jednak inna. Indywidulana gra, zawodników MKP Spartakus nie była wystarczająca na dobrze i mądrze broniący się zespół ze Zbąszynka. Dopiero faul na Olku B. (3) w 29 minucie i wykorzystany przez Mikołaja L. (13) zmienił wynik meczu na 1:0.
Druga połowa rozpoczęła się od roszad w składzie MKP Spartakus powodując że gra nabrał i tempa i rytmu dzięki szybkiej wymianie piłek i grze zespołowej. Głównymi aktorami stali się zmiennicy Mikołaj Ś (19), Kuba A.(16), Kamil J. (2) i Michał W. (5).
W 40 minucie Mikołaj Ś. (19) po zamieszaniu na polu bramkowym przeciwnika „pakuje” piłkę do bramki na 2:0. Cztery minuty później Kuba A. (16) podwyższa wynik na 3:0. Po kolejnych 4 minutach Mikołaj Ś (19) podwyższa wynik na 4:0. Ukoronowaniem dobrej gry Mikołaja Ś. (19) jest 3 bramka ustalając wynik na 5:0 i uzyskując klasycznego hat-tricka.